kontaktid

Võta meiega ühendust

Trinidad Intelex

Strateegilise partnerluse tulemusena sai meie pikaajalisest koostööpartnerist Intelex Insightist Trinidad Wisemani masinõppe ja ärianalüütika keskus. Selle tulemusena saame pakkuda oma klientidele uusi teenuseid, kus on ühendatud andmeteaduse ja teenusedisaini parimad omadused. Aidates oma klientidel organisatsioonis muudatusi ellu viia, saame nende tulemuslikkust nüüd ka reaalajas mõõta. 

Trinidad Wiseman OÜ

Teenusedisaini ja digimuutuse ettevõte.

info [at] twn.ee +372 63 11 111 twn.ee
  • Reg. number: 11244225
  • VAT: EE101200482
  • IBAN: EE161010220055326017
  • Bank: AS SEB Pank
  • SWIFT: EEUHEE2X

Intelex Insight OÜ

Andmeteaduse, ärianalüütika ja masinõppe ettevõte, mis on spetsialiseerunud Microsofti BI platvormile ja Power BI-le.

customer [at] intelex.ee +372 52 93 047 intelex.ee
  • Reg. number: 12375357
  • VAT: EE101590215
  • IBAN: EE161010220055326017
  • Bank: AS SEB Pank
  • SWIFT: EEUHEE2X

Meie kontorid

Tule meile külla

Tallinn

Meistri 14, 13517 Tallinn

Töötame keskkonnasõbralikus termoaktiivses rohekontoris, mis asub Haabersti-Mustamäe piiril Tallinna Loomaaia vahetus läheduses. Neljakordse hoone Meistri tänaval tunned ära ronitaimedest fassaadi ja Trinidad Wisemani logo järgi. Meie tööruumid asuvad neljandal korrusel.

 

Kontori asukoht Putukaväila otsas keset kergliiklusteid annab võimaluse tööle sõita jalgrattaga või tulla jalgsi ning sisustada puhkepause jalutuskäiguga rohekoridoris. 

Rakvere

Kastani pst 10, Rakvere, 44307 Lääne-Viru maakond

Rakveres töötame samuti keskkonnasõbralikus termoaktiivses kontoris, mis asub linna keskel roheluses, Spordikeskuse kõrval.

 

Kolmekordse halli värvi maja Kastani puiesteel tunned ära Trinidad Wisemani logo ja värvide järgi. Meie kontoriruumid asuvad teisel ja kolmandal korrusel.

fa-hand-wave fa-sm

Tule meie tiimi!

Kas soovid töötada ettevõttes, kus sul on palju vabadust oma töös ja vähe rangeid reegleid ning soovid luua inimestele tarka tulevikku, lüües kaasa ühiskondlikult oluliste infosüsteemide ehitamises? Kui nii, siis võta ühendust meie talendiotsijaga.

 

liis.rillo [at] twn.ee

+372 5627 3083

 

Vaata tööpakkumisi

fa-message-dots fa-sm

Küsimused ja meediapäringud

Vastame sinu küsimustele 3 tööpäeva jooksul. See võib võtta kauem aega, kui päring nõuab rohkem teabe kogumist, analüüsi või selgitusi.

 

media [at] twn.ee

+372 5804 3140

Kontaktid valdkonniti

Äriarendus

Äriarenduse üksus hoolitseb selle eest, et leida uusi projekte, uusi kliente ja uusi töötajaid. Äriarenduses teeme turundus- ja müügitegevusi nii uutele kui olemasolevatele klientidele, eesmärgiga toetada Trinidad Wisemani kasvu ja kasumlikkust. Parimate tulemuste saavutamiseks teeb äriarendus tihedat koostööd teenusedisaini ja digimuutuse valdkondadega, kes klientidele teenuseid pakuvad.

Marko Nemberg

Müügi ja äriarenduse direktor

Marko juhib igapäevaselt Trinidad Wisemani müügitegevusi ja partnersuhteid. Lisaks müügile hoolitseb ta avalike suhete eest, toetab oma pikaajalise kogemusega ettevõtte turundustegevusi, annab nõu riigihangete ja GDPRi valdkondades ning kannab ettevõtte sisemistes arendusprojektides tooteomaniku rolli.

Marko Leppik

Äriarenduse juht, partner

Marko on ettevõtte Wisemani üks asutajatest. Tal on rikkalik teadmiste pagas ja pikaajalised kogemused internetiturunduse ning veebi valdkondades Ta vastutab ettevõttes uute klientide toetamise ja keerukamate projektide planeerimise eest.

Peeter Ossip

Äriarenduse juht, partner

Peeter on veebi ja tarkvaraarenduse äris osalenud aktiivselt juba aastast 2000. Koos Marko Leppikuga ehitasid nad koos üles ettevõtte Wiseman. Peeter on Trinidad Wisemani Rakvere kontori juht ning tegeleb igapäevaselt projektijuhtimise, müügi, personali ja strateegiliste küsimustega.

Ander Tenno

Tegevjuht, partner

Ander on Trinidad Wisemani tegevjuht. Lõviosa tema ajast kulub äriarendusega seotud tegevustele, kuid projektijuhtimise ja protsesside parendamise eksperdina osaleb ta ka suuremate IT hangete korraldamises. Ander omab kahte doktorikraadi. Anderil on doktorikraad tehnikateadustes nii Aalto ülikoolist kui TalTechist. Ta on Scrum Alliance’i liige ning litsentseeritud Scrum Pro ja Scrum Master.

Hegle Sarapuu-Johanson

Innovatsioonijuht, partner

Hegle on Trinidad Wisemani kaasasutaja ja innovatsioonijuht, kes vastutab ettevõttes pakutavate teenuste ja organisatsiooni arendamise eest. Eesti ühe esimese UX spetsialistina on ta üle 20 aasta töötanud kasutajakogemuse, teenusedisaini ja infotehnoloogia valdkonnas ning omab oskusi ja kogemusi kogu projekti elutsükliga. Igapäevaselt hoolitseb Hegle Trinidad Wisemani innovatsiooniprotsessi toimimise, uute teenuste ärimudelite, uute tehnoloogiate ellu rakendamise ning uute töövõtete juurutamise eest. Lisaks koolitab Hegle UX spetsialiste, on külalislektorina andnud loenguid mitmetes ülikoolides ning vastutab meie ettevõtte ja ülikoolide vahelise koostöö eest.

turundusspetsialist Sigrid Viikmaa

Sigrid Viikmaa

Turundusspetsialist

Sigrid vastutab Trinidad Wisemani turundustöö kavandamise ja elluviimise eest. Peamised vastutusalad on turundusstrateegia ja kampaaniad, Trinidad Wisemani veeb ja turundusväljundid, andmeanalüüs ning sotsiaalmeedia ja kliendiüritused.

Digimuutus

Digimuutuse valdkond koondab tarkvaraarenduse spetsialiste ja arendajaid, kelle väljundiks on masinkoodis realiseerida meie koostööpartnerite lennukaid ideid. Parimate tulemuste saavutamiseks teeb digimuutuse valdkond tihedat koostööd teenusedisainile spetsialiseerunud disainerite ning analüütikutega.

Eva Salumäe

Digimuutuse valdkonnajuht

Eva on Trinidad Wisemani digimuutuse valdkonnajuht. Tal on bakalaureusekraad matemaatikas Tartu Ülikoolist ning magistrikraad ärijuhtimises EBSist. Tarkvaraarendus on olnud tema kirg juba rohkem kui 15 aastat ning selle aja jooksul on ta töötanud nii projektjuhi kui tiimijuhi rollis.

Anniki Jaama

Erilahendustega infosüsteemide tiimijuht

Anniki on Rakvere veebiarenduse ja hooldusmeeskonna tiimijuht. Tal on pikaajaline kogemus IT valdkonnas nii suurkliendi kui ka arendustiimi projektijuhina äri- ja tugiprotsesside optimeerimises.

Brigite Helena Sarapuu

Atlassiani tiimijuht

Helenal on rikkalik kogemustepagas Atlassiani toodete müümisest, juurutamisest ja rätseplahenduste loomisest ning ta juhib Atlassiani tiimi. Ta on ka kogenud Confluence'i spetsialist, kes omab laialdasi teadmisi kasutajakesksest lähenemisest.

Kadi Rosenthal

Erilahendustega infosüsteemide tiimijuht

Kadi juhib tiimi, kes viib ellu erinevaid arendusprojekte veebilahendustest erilahendusteni. Tal on pikaajaline kogemus ja rikkalik teadmistepagas tootejuhtimises, projektijuhtimises, analüüsis, testimises ja disainis (UX ja UI) nii avalikus kui erasektoris. Lisaks on Kadi kogenud digiligipääsetavuse (WCAG) spetsialist ja läbi viinud ka sellekohaseid testimisi erinevatele veebidele.

Silver Jõgi

Erilahendustega infosüsteemide tiimijuht

Silver juhib erilahendustele spetsialiseerunud arendustiimi, kelle ekspertkogemus võimaldab luua keerulisi ja spetsiifilisi lahendusi nõudvaid infosüsteeme. Silveril on mitmekülgne IT maastiku kogemuste pagas nii turunduses, programmeerimises, ettevõtte müügiprotsesside planeerimises, ärianalüüsis kui ka projektijuhtimises. Ta on aidanud kaasa mõelda paljude suurte ja väikeste ettevõtete veebistrateegiate planeerimisel ning realiseerinud keerukate projektide arendusprotsesse.

Sulev Kraam

Erilahendustega infosüsteemide tiimijuht

Sulev juhib erilahendustele spetsialiseerunud arendustiimi, kelle ekspertkogemus analüüsist, kasutajakogemusest, disainist, arendusest ja testimisest võimaldab luua keerulisi ja spetsiifilisi lahendusi nõudvaid infosüsteeme. Sulevil on pikaajaline kogemus äri- ja tugiprotsesside optimeerimisest ning vastavate infosüsteemide ehitamisest nii era- kui ka avalikus sektoris.

Teenusedisain

Teenusedisaini valdkonna spetsialistid tegelevad kõigega, mis puudutab kasutajaliidese (UI) ja kasutajakogemuse disaini (UX), teenusedisaini ning äri- ja eelanalüüsi. Meie poole võib pöörduda igas projekti etapis - alates idee väljatöötamisest kuni uute digilahenduste loomise ja hindamiseni välja.

Liina Martõnjak

Teenusedisaini valdkonnajuht

Liina on Trinidad Wisemani teenusedisaini valdkonnajuht. Tal on  interaktsioonidisaini magistrikraad University College Londonist ning informaatika magistrikraad TalTechist. Liina on töötanud IT valdkonnas enam kui 14 aastat, olles nii arendaja kui interaktsioonidisaineri rollides. Liina on külalislektorina andnud loenguid TalTechis ja IT Kolledžis.

Darja Prants

Teenuse ja kasutajakogemuse disainer, koolitaja, tiimijuht

Darja on rikkaliku kogemuste pagasiga disainer ja tiimijuht. Tema hoole all olev tiim on väga mitmekülgne, omades oskusi kasutajauuringute tegemisest prototüüpimiseni ja veebidisainist visuaalse identiteedi loomiseni, seda nii turismi, keeruliste infosüsteemide kui startup'i valdkondades. Darja on disaini valdkonnas tegutsenud pea pool oma elust, olles selle aja jooksul olnud nii graafilise disaineri, kasutajakogemuse disaineri kui ka projektijuhi ja õppejõu rollis.

Hardi Niilo

Interaktsioonidisainer, tiimijuht

Hardi on üle 12-aastase disainikogemusega tiimijuht, kes juhib peamiselt kasutajaliidese disainile orienteeritud tiimi. Tema tiimi disainerid oskavad ka koodi kirjutada ning teavad, kuidas enda loodud lahendusi tehniliselt teostada. Hardi on Trinidad Wisemani disainisüsteemide valdkonna juht.

Janno Killing-Jaago

UX strateegia, kasutajaliideste, neuro UXi tiimijuht

Janno juhib kasutatavuse disainile orienteeritud tiimi, kes kujundab täpseid ja ärieesmärke täitvaid e-poode, visuaalselt kõnekaid interaktiivseid lahendusi, keerukaid infovaateid, virtuaalreaalsusi ning mõõdab ajulained selleks, et aru saada, mis inimestele tegelikult meeldib. Jannol on pikaaegne kogemus visuaalide ja interaktsioonide välja töötamisel nii avalikus kui erasektoris.

Kaarel Koosapoeg

Analüüsi ja teenusedisaini tiimijuht

Kaarel juhib analüütikutest koosnevat tiimi, koolitab ja juhendab uusi analüütikuid ning osaleb projektides konsultandina. Ta alustas ettevõttes PwC ärikonsultandina ja spetsialiseerus IT valdkonnale. Kaarlil on pikaajaline kogemus avaliku ja erasektori klientide nõustamisel ning ta omab kogemusi nii äri-, eel- kui ka süsteemi analüüsidega. Lisaks süsteemidega seotud töödele on Kaarel teinud IT auditeid, strateegiaid, valdkondlikke uuringuid ning aidanud ettevõtete tegevust eesmärgistada ja mõõdikuid välja töötada.

Masinõpe ja ärianalüütika

Masinõpe ja ärianalüütika on meie selgroog, mis toetab meie projekte andmete ristkasutamises ja liidestuste loomises, andmete säilitamises ja süstemaatilises kaevandamises. Analüüsime andmeid mustrite tuvastamiseks, mis aitavad kaasa äriotsuste tõhususe suurendamisele ja süsteemide protsesside optimeerimisele. Kasutame tipptasemel masinõppe algoritme ja analüütilisi meetodeid, mis võimaldavad töödelda suuri andmekogumeid. Nii saame koguda olulist teavet klientide käitumise ja turutrendide kohta ning pakkuda tellijatele veelgi tõhusamaid ja asjakohasemaid lahendusi.

Kaur Kivirähk

Intelex Insight juht, partner

Kaur Kivirähk on Intelex Insight'i asutaja ja partner, kellel on üle 20-aasta kogemust andmete analüüsi ja nõustamise valdkonnas. Ta omab majandusteaduste magistrikraadi ning on aastate jooksul aidanud paljudel ettevõtetel ja riigiasutustel optimeerida strateegiaid ja analüüsida äriprotsesse. Kauri lai teadmiste pagas ja pikaajaline kogemus teevad temast hinnatud spetsialisti, kes suudab pakkuda praktilisi ja innovaatilisi lahendusi keerukatele väljakutsetele andmeanalüütika ja tehisintellekti vallas. Lisaks oma tööle Intelex Insight'is on Kaur olnud külalisõppejõud nii Tartu Ülikoolis kui ka Tallinna Tehnikaülikoolis, õpetades majandust ja jagades oma teadmisi järgmise põlvkonnaga.

Personalijuhtimine

Värbaja aitab meie tiimi leida uusi talente, viib läbi tööintervjuusid ja hoolitseb positiivse kandidaadikogemuse eest.

Liis Rillo

Värbaja

Liis vastutab Trinidad Wisemanis selle eest, et meiega liituksid ja kasvaksid koos parimad talendid. Tema igapäeva töö on olla abiks ning toeks meie tiimijuhtidele värbamisprotsessides, tagada positiivne ja meeldejääv kandidaadi kogemus ning toetada tööandja brändingu protsesse.

Büroojuhtimine

Büroojuhid hoolitsevad selle eest, et meie kontorites ja ettevõttes kõik toimiks. Nende vastutusala on väga lai, hõlmates tugitegevusi spetsialistide toetamisest ja ettevõttesiseste projektide juhtimisest kontori töökorralduse ja haldusega seotud küsimuste, arvete ning ettevõtte siseturunduseni.

Helen Pink

Büroojuht

Helen tagab ettevõtte sisese infovahetuse sujuva kulgemise ning kannab samal ajal vastutust personalihalduse ja inimeste heaolu eest. Tema vastutusvaldkond on lai, hõlmates kontori töökorraldust kui ka ettevõttesiseste projektide juhtimist. Lisaks on ta meie külaliste rõõmsameelne tervitaja.

Nadežda Videvik

Büroojuht

Nadežda toetab spetsialiste ning korraldab kõiki tugitegevusi selleks, et ettevõte saaks sujuvalt toimida. Tema vastutusvaldkond on lai, hõlmates nii ettevõttesiseste projektide juhtimist kui ka kontori töökorraldust. Lisaks on ta meie külalistele säravaks tervitajaks.

Kui soovid arutada oma projekti või sul on küsimusi Trinidad Wisemanis tehtava töö kohta, siis võta meiega ühendust.

Saada päring

* Märgitud väljad on täitmiseks kohustuslikud

Täisteenus (UX, analüüs, arendus, testimine)

Atlassiani teenused

Ärianalüüs või teenusedisain

Süsteemianalüüs

E-riigi konsultatsioon/arendus

UX/UI

NeuroUX

WCAG ( ligipääsetavus) konsultatsioon või audit

Programmeerimine

Tarkvara testimine

Koolitus/muu-konsultatsioon

Muu

EUR

/

/

Ära kunagi jaga selle vormi kaudu tundlikku teavet (krediitkaardinumbrid, isikukoodid, paroolid).

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning sellele rakenduvad Google’i privaatsuspoliitika ja teenuste tingimused.