Tule tööle

Trinidad Wiseman on töökoht tarkadele ja iseseisvatele inimestele

Loome inimkeskseid süsteeme, milles on oluline roll infotehnoloogial. Me nõustame, kujundame teenuseid ja arendame tarkvara. Meie tegevusi suunavad kolm põhiväärtust: inimkesksus, professionaalsus ja autonoomsus. 

Miks tulla tööle Trinidad Wisemanisse?

 

Siin on motiveeriv ja inspireeriv õhkkond, tegijad töökaaslased, palju vabadust ning vähe rangeid reegleid. Tiimiliikmetena vaatleme oma ettevõtet kui võimalikult hea tulemuse nimel töötavat võistkonda. Tööandjana anname omalt poolt kõik, et tiimiliikmed saaksid areneda ja teha nii individuaalselt kui tiimina parima tulemuse. Sinult kui tulevaselt töötajalt ootame vastu töökust, sihikindlust ja initsiatiivi. 

 

Meie töötajana saad...

 

  • nautida vabadust oma töös
  • oma oskusi proovile panna
  • tuge ja toetust erialaste isiklike eesmärkide saavutamisel
  • luua inimestele tarka tulevikku, lüües kaasa ühiskondlikult oluliste infosüsteemide ehitamises
  • panustada ettevõttesiseste metoodikate ja parimate praktikate edasiarendamisse
  • teha tööd avatud juhtimisstiili põhimõtteil - meil on vähe reegleid, puudub mikrojuhtimine ning juhid on hands-on
  • teha koostööd muhedate ja sõbralike oma ala ekspertidega
  • teha tööd moodsas kontoris, kus on ka mõnus puhkeala ning laia joogivalikuga baariala
  • nautida meelehead – hoiame energiat üleval snäkkide, spordi ja siseüritustega ning lisaks toetame sinu vaimse ja füüsilise tervise heaolu  

Vabad ametikohad

Saa osa võimalusest luua inimestele tarka tulevikku

Java arhitekt

Soovid kaasa lüüa olemuselt keerukate valdkondade infosüsteemide arenduses ja seeläbi muuta paremaks pea iga Eesti elaniku elu? Tule meile Java arhitektiks! 

 

Loe töökuulutust

NodeJS tarkvaraarendaja

Kas JavaScript on sulle südamelähedane ja sind ei heiduta NodeJS ega mõni selle peal levinud raamistik? Hoiad end kursis ES standardite ja parimate praktikatega? Tule meile NodeJS tarkvaraarendajaks.   

 

Loe töökuulutust

React.js arendaja

Sulle pakuvad huvi järgmised terminid nagu Web Components, Styled-Components ja teised CSS-in-Js lahendused? Sa oskad ja tahad töötada erinevates meeskondades? Tule meile React arendajaks.

 

Loe töökuulutust

Värbamisprotsess

Soovid töötada Trinidad Wisemanis? Tutvu meie värbamisprotsessiga.

fa-square-1
Kandideerimine

Saada meile oma CV koos kaaskirjaga. Kõigi sooviavalduse saatnud kandidaatide hulgast valime välja need, kes vastavad enim konkreetse ametikoha kriteeriumitele.

fa-square-2
Vestlus

Kui vastad ametikoha kriteeriumitele, kutsume su vestlusele. Kohtumisel saame lähemalt tuttavaks, selgitame välja mõlema osapoole ootused ja vaatame, kuidas need omavahel klapivad.

fa-square-3
Proovitöö

Olenevalt ametikohast võime paluda sul kandideerimisel teha ka proovitöö.

fa-square-4
Otsuse langetamine

Pärast vestlust (ja proovitöö esitamist) analüüsime ja otsustame, milline kandidaat sobib kõige paremini oma oskuste ja väärtuste poolest meie tiimi.

fa-square-5
Tööpakkumine

Kui osutusid väljavalituks, teeme sulle ametliku tööpakkumise.

fa-square-6
Uus tiimiliige

Kui oleme omavahel koostöö osas kokkuleppele jõudnud, lööme käed ning alustame sinuga sisseelamisprogrammi ehk onboardimist.

Soovid näha rohkem pilte meie tegemistest ja töökeskkonnast?

Arengutee

Trinidad Wisemanis usume, et arendajat ei tee spetsialistiks ainult näiteks Reacti ega disainerit Figma oskus. Hea spetsialist on midagi palju rohkemat! Oleme loonud oma spetsialistidele arenguteed ning meil on tugev õppimise, üksteise aitamise ja mentorluse kultuur.

 

Loe lähemalt meie blogist

Millega me tegeleme?

Palusime tiimijuhtidel tuua huvitavaid näiteid ja kirjeldada oma sõnadega projekte, mille kallal meie spetsialistid on toimetanud. 

 

Loe lähemalt meie blogist

Trinidad Wisemani kultuur ja strateegia

Miks tehakse meil asju just sellisel viisil ja mis eristab Trinidad Wisemanis (edaspidi TWN) töötamist teistes IT sektori firmades töötamisest? Meie tegevjuht ja asutaja Ander Tenno räägib avatud kaartidega TWNi toimimisest, strateegiast ja kultuurist.

 

Loe lähemalt meie blogist

Rohekontor

Meie Tallinna ja Rakvere tiimid töötavad "rohelistes" ja modernsetes kontorites, kus on kõik töötegemiseks olulised detailid väga hoolikalt läbi mõeldud.

 

Loe lähemalt meie blogist

Ei leidnud sobivat tööpakkumist?

Oleme kiiresti kasvav ettevõte ja uusi töökohti tuleb pidevalt juurde. Kui sinu sooviks on muuta digilahendused inimkesksemaks ja sind huvitab kasutajakogemuse (UX) disain, äri- ja/või süsteemianalüüs ning tarkvaraarendus, siis saada oma CV aadressile careers [at] twn.ee (careersattwndotee) Meile CV saates annad loa selle salvestamiseks.

 

Hoia silm peal ka meie Facebookil ja Linkedinil ning jälgi meie tiimi toimetamisi Instagramis.

Liis Rillo

liis.rillo [at] twn.ee

 

Liis vastutab Trinidad Wisemanis selle eest, et meiega liituksid ja kasvaksid koos parimad talendid. Tema igapäeva töö on olla abiks ning toeks meie tiimijuhtidele värbamisprotsessides, tagada positiivne ja meeldejääv kandidaadi kogemus ning toetada tööandja brändingu protsesse.